SOFTWARE SOLUTIONS / ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

W pełni zdigitalizowane procesy biznesowe są w dzisiejszych czasach warunkiem skutecznego prowadzenia działalności na światowych rynkach.

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo zmuszeni do utrzymania niestandardowej aplikacji, wspierającej wewnętrzne procesy biznesowe, czy istnieje potrzeba dostarczenia oprogramowania w ramach oferty produktowej - amb chętnie pomoże Państwu osiągnąć technologiczną doskonałość, szybszy czas wejścia na rynek, bezkompromisową jakość i sprawdzone bezpieczeństwo oprogramowania.

 

ROZWIĄZANIA IT - DUŻO WIĘCEJ NIŻ OPROGRAMOWANIE

 

Niełatwo jest znaleźć od ręki rozwiązanie, które odpowiada Państwa procesom biznesowym. Jeszcze większym wyzwaniem dla takiego rozwiązania jest zaspokojenie ciągle rosnących potrzeb, idących w parze ze zmieniającymi się procesami. Wreszcie, systemy informatyczne nie istnieją w izolacji - muszą się łączyć i wymieniać dane z coraz większą liczbą uczestników zewnętrznych - czyli  z klientami, dostawcami oraz partnerami. Odbywa się to za pośrednictwem interfejsów API, a także poprzez udostępnianie swoich danych przez portale lub aplikacje mobilne.

amb umożliwia klientom digitalizację procesów biznesowych "w locie", przy użyciu niestandardowych aplikacji. Specjalizujemy się w dostarczaniu szybkich rezultatów, koncentrując się na natychmiastowej wartości biznesowej i bezkompromisowej jakości. Nowoczesne technologie i globalne zasoby, pozwalają nam dostarczać elastyczne rozwiązania informatyczne dla naszych klientów - zarówno międzynarodowych korporacji, jak i rodzimych firm - w skompresowanych ramach czasowych i budżetowych.

amb opracowało kompleksowe rozwiązania dla rozpoznawalnych na całym świecie klientów. Mamy doświadczenie w rozwiązaniach dedykowanych, zarówno dla małych firm internetowych, jak również ogromnych portali muzycznych i streamingowych. Każdy, nowy projekt, niezależnie od skali jego zasięgu, wywołuje w nas skok adrenaliny, podniesiony poziom endorfin i chęć do działania.