APPLICATION DEVELOPMENT / TWORZENIE APLIKACJI

Nasz zespół oferuje pełen zakres usług związanych z tworzeniem aplikacji, w tym: usługi opracowania strategii aplikacji, stworzenia prototypu, usługi projektowe, wdrożenia i publikacji aplikacji mobilnych oraz ich stałą obsługę, zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

Proces tworzenia aplikacji obejmuje więcej, niż tylko programowanie aplikacji mobilnych. Dotyczy on różnych etapów składających się na cykl życia produktu.

 

 

USŁUGI STRATEGII DLA APLIKACJI MOBILNYCH

Usługi związane z aplikacjami na urządzenia mobilne opierają się na ogromnej ilości metod badawczych i doświadczeniu naszych ekspertów. Opracowanie mobilnej strategii pomaga definiować plan działania wdrożeniowego i ustalić kroki milowe, zarówno dla klienta, jak i dla zespołu deweloperów w amb.

Niezależnie od tego, czy mówimy o dużej lub małej firmie, czy o start-upach, sercem wszystkiego jest opracowanie mobilnej strategii. Tego rodzaju strategie są kluczowym punktem na drodze do udanych produktów mobilnych dla wszystkich rodzajów biznesu.

 

PROTOTYPY POCZĄTKOWE APLIKACJI MOBILNEJ

Pierwsze prototypowanie aplikacji mobilnej jest aktem tworzenia modelu roboczego przyszłej aplikacji. Z jednej strony pozwala  ono zespołowi lepiej zrozumieć procesy biznesowe klienta i zbliżyć się do specyfiki firmy, z drugiej zaś umożliwia klientowi przetestować żywotność pomysłu i zaoszczędzić znaczącą ilość czasu i budżetu.

 

USŁUGI PROJEKTOWE UX / UI

Projekt aplikacji na telefon komórkowy to coś więcej, niż tylko efekty wizualne. Chodzi o interakcje między produktem, czy usługą, a użytkownikiem. Pracując nad jakimś projektem, myślimy przede wszystkim o użytkowniku końcowym i jego wrażeniach związanych z obsługą aplikacji.

Interfejsy użytkownika i usługi projektowania UX pomagają stworzyć produkt, który przyniesie maksimum komfortu i korzyści dla użytkownika końcowego.

 

TWORZENIE APLIKACJI NATYWNYCH

Urządzenia mobilne stały się już powszechne. W obecnych warunkach rynkowych, aplikacja mobilna jest koniecznością dla firm i start-upów.

Kiedy firma staje przed zadaniem rozwoju aplikacji mobilnej, amb oferuje swoim klientom usługi wspierające rozwój aplikacji natywnych na telefon komórkowy, które pozwalają na najlepszą obsługę odbiorcy oraz zapewniają szerokie możliwości rozwoju aplikacji po fazie MVP (ang. Minimum Viable Product).

 

ROZWÓJ APLIKACJI WEBOWYCH

Klientom biznesowym oraz start-upom dostarczamy nie tylko aplikacje mobilne, ale również oprogramowanie działające w przeglądarkach WEB. Może to być panel sterowania dla aplikacji B2B, a także dla strony stworzonej do celów promocyjnych lub dla witryny internetowej, która uzupełni ich przedsięwzięcie.

Rozwój aplikacji internetowych ma kilka celów, m.in. pomaga on skrócić cykle wdrażania produktu i dotrzeć do znacznej liczby użytkowników na wielu różnych urządzeniach.

 

TESTOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

Testowanie aplikacji mobilnych pozwala uzyskać niezależny, obiektywny obraz projektu i umożliwia identyfikację i rozwiązywanie problemów, zanim produkt zostanie wydany i zainstalowany na smartfonach użytkowników końcowych.

Testowanie aplikacji mobilnych ma pewne specyficzne cechy. W przeciwieństwie do testów na komputerach stacjonarnych, w celu zapewnienia jakości dla aplikacji mobilnych powinno się brać pod uwagę wiele różnych urządzeń przenośnych, różnych typów systemów operacyjnych i ich wersji, częstych aktualizacji i charakterystycznych sposobów interakcji użytkowników z ich urządzeniami. My w amb wiemy jak sobie poradzić w tym gąszczu zadań.

W zależności od specyfikacji i złożoności projektu, wymagań klienta i innych danych wejściowych oferujemy naszym klientom różne zestawy narzędzi do zarządzania jakością, które umożliwiają dostarczanie optymalnych rozwiązań. Wybierając właściwą strategię testowania zapewnia ona nam stuprocentowy zasięg obejmujący funkcjonalność, wydajność, zgodność, użyteczność i bezpieczeństwo.

Realizujemy zarówno testy ręczne jak i zautomatyzowane. Zautomatyzowane testy sprawdzają się w każdej sytuacji, sprawdzając stale powtarzające się zadania, a ręczne testy dają najlepsze poczucie kontroli nad produktem.

 

PUBLIKOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

Publikowanie aplikacji mobilnych jest ważnym procesem. Zarówno dla start-upów, jak i firm może stać się podstawowym składnikiem udanego wydania aplikacji.

Na tym etapie nasi eksperci zadbają o to, aby prezentacja aplikacji w App Store lub Google Play była wysokiej jakości i na tyle przekonująca, aby użytkownik chciał ją pobrać.

 

CIĄGŁE WSPARCIE

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość wszystkich naszych produktów i dążymy do perfekcji. Gdy produkt jest już wydany i opublikowany w sklepie, oferujemy klientom stałe wsparcie i utrzymanie aplikacji.