20 LAT ZAUFANIA

-

"W amb rozumiemy siłę i wartość innowacyjności, dlatego angażujemy się w długoterminowe inwestycje związane z badaniami i rozwojem. Misją AMB jest wykraczać poza oczekiwania naszych klientów dostarczając im najwyższe standardy jakościowe, nowe technologie, najlepszych specjalistów i innowacje."

Firma amb software została założona przez Juanitę Goniewicz w Zielonej Górze, w 2000 roku. Z czasem została ona przekształcona w grupę amb. Dzisiaj grupa amb składa się z różnych spółek, tworzących jeden zgrany, doświadczony zespół.

Marka amb software to obecnie ponad 20-letnie doświadczenie, związane z europejską branżą IT  oraz wielu zadowolonych klientów. Za nasz największy sukces uznajemy wieloletnią współpracę z naszymi partnerami. Nasze zespoły, składające się z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, charakteryzują się unikalnymi umiejętnościami, zaangażowaniem, otwartością oraz identyfikacją z celami klienta.

amb zatrudnia obecnie ponad 50 osób w dwóch lokalizacjach: w Berlinie (Niemcy), a także w biurze regionalnym i centrum programistycznym w Zielonej Górze (Polska). Ponadto, firma stale się rozwija.

Wspólnie z  marką ambbeacons tworzymy środowiska nawigacyjne i dedykowane im aplikacje. Należą do nich między innymi nawigacja oraz pozycjonowanie wewnątrz budynków. Wykorzystujemy w nich wizualne i dźwiękowe wskazówki, przyjazne osobom niepełnosprawnym. Projekt cechuje bardzo pozytywny odbiór społeczny.

Nasze usługi z zakresu outsourcingu IT pomogą Państwu zbudować odpowiedni zespół, dedykowany wg indywidualnych potrzeb. Oferujemy kilka różnych rozwiązań w dziedzinie outsourcingu i nearshoringu IT.

Dla każdego rozwiązania i produktu istnieje zawsze podobny zestaw podrzędnych procesów,  dotyczących zarządzania ich cyklem życia. Nasze wszechstronne umiejętności pozwalają nam na stosowanie różnych aspektów, związanych z przepływem pracy, wykorzystywanych podczas zarządzania dowolnym cyklem życia produktu. Nazywamy to amb360.

MARKA AMB

-

Od 2000 roku intensywnie pracujemy i prężnie się rozwijamy. Dziś jesteśmy dumni z solidnej marki, którą określają

JAKOŚĆ. WIEDZA. PROFESJONALIZM.

Partnerzy

-
WORK
IN
PROGRESS