22 lata zaufania

-

amb software jest rodzinną firmą IT, specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania, przy użyciu nowoczesnych technologii oraz metodyk zarządzania projektem.

JAKOŚĆ. KNOW-HOW. PROFESJONALIZM.

Wiedza, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu najnowszych technologii i frameworków, pozwoliły nam stać się godnym zaufania, a także solidnym partnerem IT, zarówno na rynku polskim, jak również na arenie międzynarodowej.

DOŚWIADCZENIE. SPECJALIŚCI ŚWIATOWEJ KLASY.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za to, że kładziemy nacisk na wysoką jakość oferowanego oprogramowania. Ich zaufanie zdobyliśmy również, dzięki elastycznemu podejściu do zmieniających się potrzeb i znakomitemu doborowi odpowiednich osób do wymagań konkretnego projektu.

WSPÓŁPRACA. UMIEJĘTNOŚCI. OSIĄGNIĘCIA.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że staliśmy się partnerem IT dla wielu światowych liderów z różnych branż. Nasza marka opiera się na zaufaniu, doświadczeniu, jakości, innowacji, elastyczności i profesjonalizmie.

Partnerzy

-

USŁUGI

-

Pełen zakres usług, oferowanych przez amb to m.in. rozwiązania Web, Mobile i Cloud, Architektura systemu, Rozwiązania Front-end i Back-end, gotowe do użycia rozwiązania informatyczne, doradztwo w zakresie IT oraz outsourcing / nearshoring.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Software

Development

Software

Development

+

IT Outsourcing

/ Nearshoring

IT Outsourcing

/ Nearshoring

+

IT

Consulting

IT

Consulting

+

Product Lifecycle

Management

Product Lifecycle

Management

+

Cloud

Services

Cloud

Services

+

Digital Asset

Management

Digital Asset

Management

+

AKTUALNOŚCI

-