DIGITAL ASSET MANAGEMENT

-

Zarządzanie danymi (Digital Asset Management - DAM) przez firmę amb to skuteczne rozwiązanie, umożliwiające firmom przechowywanie, organizowanie, znajdywanie, pobieranie i udostępnianie plików cyfrowych. Szybkie wdrożenie i łatwa w obsłudze scentralizowana biblioteka cyfrowa, zapewnia pracownikom, klientom, kontrahentom i innym kluczowym stronom, kontrolę dostępu do cyfrowych zasobów, w tym do obrazów, zdjęć, wideo, plików dźwiękowych, prezentacji, dokumentów i innych.

Określenie zarządzania zasobami cyfrowymi obejmuje rzeczywiście wiele rozwiązań programowych - od cyfrowej biblioteki plików danej osoby lub zdjęć fotografa - do rozwiązań podobnych do zarządzania treścią przedsiębiorstwa. Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zasobami cyfrowymi posiada podstawowe funkcje obejmujące przechowywanie w chmurze: sposób pobierania zasobów, sposób dzielenia się zasobami i funkcje zarządzania marką. DAM umożliwia twórczą automatyzację przepływu pracy, archiwizację i tworzenie kopii zapasowych,  a także śledzenie użytkowania, e-commerce i wiele innych.

 

BENEFITS OF DAM

+

Oprogramowanie do zarządzania zasobami cyfrowymi Cloud (Cloud DAM) umożliwia dostęp do wszystkich mediów cyfrowych w dowolnym czasie i miejscu. Zapewnia ono dostęp do wszystkich ważnych dokumentów biznesowych z dowolnego urządzenia sieciowego, przez całą dobę i niezależnie od tego, czy jesteś przy biurku, pracujesz w domu, czy w kawiarni w dowolnym...

Partnerzy

-