22 LATA ZAUFANIA

-

"W amb rozumiemy siłę i wartość innowacyjności, dlatego angażujemy się w długoterminowe inwestycje związane z badaniami i rozwojem. Misją AMB jest wykraczać poza oczekiwania naszych klientów dostarczając im najwyższe standardy jakościowe, nowe technologie, najlepszych specjalistów i innowacje."

Firma amb software została założona przez Juanitę Goniewicz w Zielonej Górze, w 2000 roku. Z czasem została ona przekształcona w grupę amb. Dzisiaj grupa amb składa się z różnych spółek, tworzących jeden zgrany, doświadczony zespół.

Marka amb software to obecnie ponad 22-letnie doświadczenie, związane z europejską branżą IT  oraz wielu zadowolonych klientów. Za nasz największy sukces uznajemy wieloletnią współpracę z naszymi partnerami. Nasze zespoły, składające się z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, charakteryzują się unikalnymi umiejętnościami, zaangażowaniem, otwartością oraz identyfikacją z celami klienta.

amb zatrudnia obecnie ponad 50 osób w dwóch lokalizacjach: w Berlinie (Niemcy), a także w biurze regionalnym i centrum programistycznym w Zielonej Górze (Polska). Ponadto, firma stale się rozwija.

Wspólnie z  marką ambbeacons tworzymy środowiska nawigacyjne i dedykowane im aplikacje. Należą do nich między innymi nawigacja oraz pozycjonowanie wewnątrz budynków. Wykorzystujemy w nich wizualne i dźwiękowe wskazówki, przyjazne osobom niepełnosprawnym. Projekt cechuje bardzo pozytywny odbiór społeczny.

Nasze usługi z zakresu outsourcingu IT pomogą Państwu zbudować odpowiedni zespół, dedykowany wg indywidualnych potrzeb. Oferujemy kilka różnych rozwiązań w dziedzinie outsourcingu i nearshoringu IT.

Dla każdego rozwiązania i produktu istnieje zawsze podobny zestaw podrzędnych procesów,  dotyczących zarządzania ich cyklem życia. Nasze wszechstronne umiejętności pozwalają nam na stosowanie różnych aspektów, związanych z przepływem pracy, wykorzystywanych podczas zarządzania dowolnym cyklem życia produktu. Nazywamy to amb360.

MARKA AMB

-

Od 2000 roku intensywnie pracujemy i prężnie się rozwijamy. Dziś jesteśmy dumni z solidnej marki, którą określają

JAKOŚĆ. WIEDZA. PROFESJONALIZM.

NASZE TALENTY

-

PASJA

Na sukces naszej firmy pracują ludzie z pasją. Przyjaźń, dobra atmosfera - oto, co nas łączy.

Nasze kompetencje i pasja, z jaką podchodzimy do wyzwań, a także jakość naszej pracy oraz dążenie do doskonałości, sprawiają, że nasi klienci są z nami od wielu lat.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Wielkie przedsięwzięcia są dla nas wyzwaniem. W codziennej pracy stawiamy na innowacyjność. Możecie mieć Państwo pewność, że współpracując z nami, zyskujecie specjalistów stale pogłębiających swoje umiejętności i wiedzę z zakresu nowych technologii. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, który sprawia, że nasza firma stała się istotnym partnerem IT na rynku europejskim.

 

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie oraz nasza wiedza z zakresu outsourcingu IT pozwalają na obniżenie kosztów i skrócenie czasu realizacji projektów. Dzięki temu, nasi klienci mogą skupić się na realizacji swoich celów biznesowych. Proponujemy różne modele współpracy.

Chętnie pomożemy Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące outsourcingu. Zapraszamy.

Partnerzy

-